Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]



I FESTIWAL ANIMACJI "REANIMACJA" 2004
ANIMATED FILM FESTIVAL "REANIMACJA" 2004
16-17 kwietnia 2004 r., Kino Charlie

Wstęp   Regulamin   Statute (English)   Formularz zgłoszeniowy (Aplication Form)

Filmy konkursowe   Bloki konkursowe   Opisy filmów   Program

Laureaci Festiwalu

Bloki konkursowe


BLOK I

Mam to w d..., Agata Romanowicz, 2003, 6 min. 10 s., PWSFTviT
Wiara, Nadzieja i Miłość, Balbina Bruszewska, 2003, 7 min. 50 s., PWSFTviT
Co to, Anna Cywińska, 2003, 1 min. 44 s., PWSFTviT
Crack of Doom, Natalia Wilkoszewska, 2002, 2 min. 55 s., ASP Poznań
Masa, Wojciech Bąkowski, 2003, 3 min. 28 s., ASP Poznań
Pętla, Wojciech Bąkowski, 2003, 3 min. 14 s., ASP Poznań
Find No Message, Mariusz Harmasz, 2003, 4 min. 8 s., ASP Poznań
Szepty, Inga Michałowska, 2003, 5 min. 12 s., ASP Poznań
Garbus, Joanna Polak, 2003, 9 min. 47 s., ASP Poznań
Czekając na Jokera, Joanna Kożuch, 2003, 9 min. 4 s., ASP Poznań
Muka, Natalia Wilkoszewska, 2003, 3 min. 24 s., ASP Poznań
Fairy Express, Matrin Ference, 2004, 7 min. 36 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg


BLOK II

Obrazki, Kamilla Uler, 2003, 9 min. , Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie
Rocks, Chris Stenner, Heidi Wittlinger, Arvid Ubiel, 2001, 8 min. 30 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg
Dragon Slayer, Robert Kuczera, 2003/04, 9 min. 23 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg & Neosfilm
Spóźniłem się, bo..., Autor zbiorowy, 2002, 5 min., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Marzę/marzę sobie, Autor zbiorowy, 2003, 4 min. 50 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
..., Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 10 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
DWF przedstawia, Autor zbiorowy, 2003, 3 min. 50 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Tom, Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 41 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Grześ, Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 31 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Monday Morning, Anna Hebda - Witek, 2003, 45 s.
Złe myśli, Anna Hebda - Witek, 2003, 1 min. 50 s.
Der Storch, Marcus Sauermann, 2002, 8 min., Filmakademie Baden - Wuerttemberg


BLOK III

To know, Ivana Zajacova, 2002, 5 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Everyday Grazing, Martin Snopek, 2001, 10 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
My Love, Ivana Sebestova, 2002, 2 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Animals, Marian Villaris, 2002, 2 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Anatomy of the Thought, Peter Kostal, 2000, 3 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Foxhunting, Miso Uhrin, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Colourfool, Ivana Sebestova, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
My First Randez-vous, Boris Sima, 2002, 10 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
To the Cup's Bottom, Jana Slovenska - Szaboova, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Komiks TV, Piotr Milczarek, 2003, 2 min. 43 s., PWSFTviT
Hopsasa, Katarzyna Okoniewska, 2004, 3 min., PWSFTviT
R, Łukasz Kosela, 2003, 3 min. 30 s., PWSFTviT
Sen Kowalskiego, Daniel Zduńczyk, 2004, 6 min. 30 s., Virtual Magic


BLOK IV

Consumatum est, Tytus Majerski, 2003, 2 min. 50 s., PWSFTviT
Kolejny, Monika Dąbrowska, 2003, 3 min. 12 s., PWSFTviT
Pudło, Mateusz Jarmulski, 2002, 2 min. 20 s., PWSFTviT
Niewidzialny, Paulina Majda, 2003/2004, 3 min. 40 s., PWSFTviT
Tango, Paulina Majda, 2002, 4 min. 50 s., PWSFTviT
Dunia, Joanna Jasińska, 2003, 7 min. 15 s., PWSFTviT
Mileńka, Joanna Jasińska, 2001, 4 min. 20 s., PWSFTviT
Zupa, Szymon Wanatowicz, 2003, 1 min., Politechnika Koszalińska
...paproch..., Tomasz Mikrut, 2004, 2 min. 21 s.
Pozytyw/Negatyw, Anna Kadukowska, 2002, 1 min. 43 s., ASP Poznań
Kwiatman, Szymon Boniecki, 2003/2004, 3 min.
Kinowy kataklizm 2003/2004, Szymon Boniecki, 2003/2004, 1 min. 30 s.
Salon, Julia Junosza - Szaniawska, 2004, 3 min. 3 s., ASP Warszawa
Xięga bałwochwalcza, Anna Kadukowska, 2001, 1 min. 7 s., ASP Poznań
Zimno, ciepło..., Tomasz Sobczak, 2002, 3 min. 13 s.
Pisarz, Tomasz Mielnik, 2003, 6 min.
Mr Parabollic, Jacek Kościuszko, 2003, 5 min. 7 s.
Mr Parabollic za żarciem, Jacek Kościuszko, 2004, 4 min. 38 s.

Repertuar

Rezerwacja online

21.04 - sobota
22.04 - niedziela
23.04 - poniedziałek
24.04 - wtorek
25.04 - środa
26.04 - czwartek
07.05 - poniedziałek
08.05 - wtorek
09.05 - środa
10.05 - czwartek
11.05 - piątek
12.05 - sobota
13.05 - niedziela
18.05 - piątek
19.05 - sobota
20.05 - niedziela
25.05 - piątek
26.05 - sobota
27.05 - niedziela
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Wydarzenia

PLAKATOBRANIE!
od 20 kwietnia 2018
POKAZY PREMIEROWE: NIE JESTEM CZAROWNICĄ
od 20 kwietnia 2018 r.
POKAZY PREMIEROWE: TAM GDZIE MIESZKA BÓG
22 kwietnia 2018
NIEDZIELA SENIORA: Tam gdzie mieszka Bóg/Pół na pół/ Twarz/Lato 1993/ Nigdy Cię tu nie było
24 kwietnia 17:30 ; 26 kwietnia 17:30
POKAZY SPECJALNE: NAJLEPSZE POLSKIE 30' VOL. 2
25 kwietnia 2018 r.
ŚRODA SENIORA: WYSPA PSÓW/PÓŁ NA PÓŁ/TWARZ/TAM GDZIE MIESZKA BÓG/ DZIEWCZYNA WE MGLE
25 kwietnia godz.19:00
POKAZ PRZEDPREMIEROWY Z DKF WYSOKIE OBCASY: 120 uderzeń serca
26 kwietnia 2018, godz. 21:30
HAPPY HOUR: Nigdy Cię tu nie było
7 maja 2018
UROCZYSTE OTWARCIE 9. PRZEGLĄDU NOWEGO KINA FRANCUSKIEGO POŁĄCZONE ZE SPOTKANIEM FILOZOFICZNYM: 120 UDERZEŃ SERCA
CINERGIA: OUT OF THE BOX

7-13 maj 2018
9. PRZEGLĄD NOWEGO KINA FRANCUSKIEGO
CINERGIA: OUT OF THE BOX

16 i 23 maja 2018
V ŁODZKIE SENIORALIA W KINIE CHARLIE
POKAZY SPECJALNE FILMÓW: KATYŃ. OSTATNI ŚWIADEK | NASZE NAJLEPSZE WESELE

18-20 maja 2018 r.
WEEKEND Z MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY 2018
25-27 maja 2018
24. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO: WIOSNA FILMÓW

Inne wydarzenia

Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia