Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X
STRONA GŁÓWNA / REPERTUAR / ZAPOWIEDZI / WYDARZENIA / FESTIWALE / KINO / CENY BILETÓW / KONTAKT
FOTORELACJE / ZŁOTY GLAN / EDUKACJA FILMOWA / CHARLIE OUTSIDE / OPEN CINEMA / SKLEP / POLITYKA RODO


I FESTIWAL ANIMACJI "REANIMACJA" 2004
ANIMATED FILM FESTIVAL "REANIMACJA" 2004
16-17 kwietnia 2004 r., Kino Charlie

Wstęp   Regulamin   Statute (English)   Formularz zgłoszeniowy (Aplication Form)

Filmy konkursowe   Bloki konkursowe   Opisy filmów   Program

Laureaci Festiwalu

Bloki konkursowe


BLOK I

Mam to w d..., Agata Romanowicz, 2003, 6 min. 10 s., PWSFTviT
Wiara, Nadzieja i Miłość, Balbina Bruszewska, 2003, 7 min. 50 s., PWSFTviT
Co to, Anna Cywińska, 2003, 1 min. 44 s., PWSFTviT
Crack of Doom, Natalia Wilkoszewska, 2002, 2 min. 55 s., ASP Poznań
Masa, Wojciech Bąkowski, 2003, 3 min. 28 s., ASP Poznań
Pętla, Wojciech Bąkowski, 2003, 3 min. 14 s., ASP Poznań
Find No Message, Mariusz Harmasz, 2003, 4 min. 8 s., ASP Poznań
Szepty, Inga Michałowska, 2003, 5 min. 12 s., ASP Poznań
Garbus, Joanna Polak, 2003, 9 min. 47 s., ASP Poznań
Czekając na Jokera, Joanna Kożuch, 2003, 9 min. 4 s., ASP Poznań
Muka, Natalia Wilkoszewska, 2003, 3 min. 24 s., ASP Poznań
Fairy Express, Matrin Ference, 2004, 7 min. 36 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg


BLOK II

Obrazki, Kamilla Uler, 2003, 9 min. , Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie
Rocks, Chris Stenner, Heidi Wittlinger, Arvid Ubiel, 2001, 8 min. 30 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg
Dragon Slayer, Robert Kuczera, 2003/04, 9 min. 23 s., Filmakademie Baden - Wuerttemberg & Neosfilm
Spóźniłem się, bo..., Autor zbiorowy, 2002, 5 min., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Marzę/marzę sobie, Autor zbiorowy, 2003, 4 min. 50 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
..., Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 10 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
DWF przedstawia, Autor zbiorowy, 2003, 3 min. 50 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Tom, Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 41 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Grześ, Autor zbiorowy, 2002, 2 min. 31 s., Dziecięca Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
Monday Morning, Anna Hebda - Witek, 2003, 45 s.
Złe myśli, Anna Hebda - Witek, 2003, 1 min. 50 s.
Der Storch, Marcus Sauermann, 2002, 8 min., Filmakademie Baden - Wuerttemberg


BLOK III

To know, Ivana Zajacova, 2002, 5 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Everyday Grazing, Martin Snopek, 2001, 10 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
My Love, Ivana Sebestova, 2002, 2 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Animals, Marian Villaris, 2002, 2 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Anatomy of the Thought, Peter Kostal, 2000, 3 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Foxhunting, Miso Uhrin, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Colourfool, Ivana Sebestova, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
My First Randez-vous, Boris Sima, 2002, 10 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
To the Cup's Bottom, Jana Slovenska - Szaboova, 2001, 4 min., FTF VSMU aka Academy of Music and Dramatic Arts
Komiks TV, Piotr Milczarek, 2003, 2 min. 43 s., PWSFTviT
Hopsasa, Katarzyna Okoniewska, 2004, 3 min., PWSFTviT
R, Łukasz Kosela, 2003, 3 min. 30 s., PWSFTviT
Sen Kowalskiego, Daniel Zduńczyk, 2004, 6 min. 30 s., Virtual Magic


BLOK IV

Consumatum est, Tytus Majerski, 2003, 2 min. 50 s., PWSFTviT
Kolejny, Monika Dąbrowska, 2003, 3 min. 12 s., PWSFTviT
Pudło, Mateusz Jarmulski, 2002, 2 min. 20 s., PWSFTviT
Niewidzialny, Paulina Majda, 2003/2004, 3 min. 40 s., PWSFTviT
Tango, Paulina Majda, 2002, 4 min. 50 s., PWSFTviT
Dunia, Joanna Jasińska, 2003, 7 min. 15 s., PWSFTviT
Mileńka, Joanna Jasińska, 2001, 4 min. 20 s., PWSFTviT
Zupa, Szymon Wanatowicz, 2003, 1 min., Politechnika Koszalińska
...paproch..., Tomasz Mikrut, 2004, 2 min. 21 s.
Pozytyw/Negatyw, Anna Kadukowska, 2002, 1 min. 43 s., ASP Poznań
Kwiatman, Szymon Boniecki, 2003/2004, 3 min.
Kinowy kataklizm 2003/2004, Szymon Boniecki, 2003/2004, 1 min. 30 s.
Salon, Julia Junosza - Szaniawska, 2004, 3 min. 3 s., ASP Warszawa
Xięga bałwochwalcza, Anna Kadukowska, 2001, 1 min. 7 s., ASP Poznań
Zimno, ciepło..., Tomasz Sobczak, 2002, 3 min. 13 s.
Pisarz, Tomasz Mielnik, 2003, 6 min.
Mr Parabollic, Jacek Kościuszko, 2003, 5 min. 7 s.
Mr Parabollic za żarciem, Jacek Kościuszko, 2004, 4 min. 38 s.

Repertuar

Wydarzenia

Kino

» REZERWACJA BILETÓW


www.OpenCinema.pl
Zapraszamy do współpracy przy
organizacji kina letniego



Copyright 2018 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka RODO / Polityka Cookies