Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]




REPERTUAR GODZINOWY

12.12. WTOREK

12:00  Kumple z dżungli (97') - Francja (SALA STUDYJNA)
12:10  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
12:50  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA KLUBOWA)
12:50  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA ARTE)
14:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:10  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:10  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA KLUBOWA)
14:30  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
15:50  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA KLUBOWA)
15:50  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
16:00  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
16:00  Kumple z dżungli (97') - Francja (SALA KAMERALNA)
17:20  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
17:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
18:00  Żywot Chruścika (71') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:15  Tom of Finland (115') - Dania/Finlandia/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
19:15  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
19:50  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:15  Zabicie świętego jelenia (121') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:40  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)

13.12. ŚRODA

11:35  Listy do M. 3 (110') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:50  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA KLUBOWA)
12:50  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA ARTE)
13:00  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
14:10  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA KLUBOWA)
14:30  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
15:00  Zabicie świętego jelenia (121') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
15:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
15:50  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:15  Kumple z dżungli (97') - Francja (SALA KAMERALNA)
17:20  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA ARTE)
17:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
17:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:00  The Florida Project (120') - USA (SALA KAMERALNA)
19:15  Tom of Finland (115') - Dania/Finlandia/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
19:15  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
19:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:20  Cicha noc (97') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)

14.12. CZWARTEK

12:15  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:50  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
12:50  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
14:10  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA KLUBOWA)
14:10  Cicha noc (97') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:30  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
15:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
15:50  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA ARTE)
15:50  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:00  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
17:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
17:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:45  Kumple z dżungli (97') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
19:15  Tom of Finland (115') - Dania/Finlandia/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
19:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:45  Zabicie świętego jelenia (121') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
21:00  Manifesto (95') - Australia/Niemcy (SALA ARTE)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
22:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA KAMERALNA)

15.12. PIĄTEK

11:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:20  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:40  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
14:20  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
14:40  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:40  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:00  Ambulans (80') - Palestyna/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
18:40  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
21:00  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
21:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)

16.12. SOBOTA

10:30  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
12:15  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
14:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
14:20  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
16:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:40  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:00  Dolina Czarnych Potomków (52') - Chile (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
18:40  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
19:00  Dwa Światy (51') - Polska/Czechy (SALA KLUBOWA)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
20:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:00  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)

17.12. NIEDZIELA

12:30  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
14:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
14:20  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:00  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:00  Córka Jeziora (87') - Peru/Boliwia/Holandia (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
19:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA KAMERALNA)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:45  ER - Coming (66') - Afganistan (SALA KLUBOWA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
21:00  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
21:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)

18.12. PONIEDZIAŁEK

11:15  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
12:50  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
14:40  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:00  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:10  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
19:00  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
20:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:15  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)

19.12. WTOREK

13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:10  Cicha noc (97') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:15  Komunia (73') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:45  Serce miłości (78') - Polska (SALA ARTE)
14:40  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:00  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:10  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
20:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:15  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)

20.12. ŚRODA

11:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:20  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:15  Komunia (73') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:50  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
14:30  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
14:40  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:45  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
18:40  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
20:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:00  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)

21.12. CZWARTEK

11:00  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:30  The Square (142') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KAMERALNA)
13:00  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
13:15  Komunia (73') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:50  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
14:10  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)
14:40  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
15:15  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
16:10  Reakcja łańcuchowa (100') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:15  Morderstwo w hotelu Hilton (106') - Dania/Francja/Niemcy/Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:45  Mikołaj w każdym z nas (70') - Norwegia (SALA ARTE)
17:15  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:00  Twój Vincent (95') - Polska/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:10  Młynarski. Piosenka finałowa (91') - Polska (SALA ARTE)
19:15  Wojna płci (121') - USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
19:45  Na mlecznej drodze (125') - Meksyk/USA/Wielka Brytania/Serbia (SALA KAMERALNA)
19:50  Komunia (73') - Polska (SALA ARTE)
20:00  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
21:15  Droga Aszera (90') - Polska/Izrael (SALA ARTE)
21:30  Cicha noc (97') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:30  Serce miłości (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
22:00  Na karuzeli życia (101') - USA (SALA KAMERALNA)

23.12. SOBOTA

18:00  Tiger powraca (165') - Indie (SALA STUDYJNA)

31.12. NIEDZIELA

20:30  Sylwester Premier Filmowych 2017/2018 (600') (SALA STUDYJNA)

Repertuar

Rezerwacja online

12.12 - wtorek
13.12 - środa
14.12 - czwartek
15.12 - piątek
16.12 - sobota
17.12 - niedziela
18.12 - poniedziałek
19.12 - wtorek
20.12 - środa
21.12 - czwartek
23.12 - sobota
31.12 - niedziela
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia