Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]


powrót


REPERTUAR GODZINOWY

01.05. PONIEDZIAŁEK

11:40  Mały Jakub (78') - Polska (SALA ARTE)
12:00  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
12:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:30  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
13:00  W sieci (114') - Korea Południowa (SALA ARTE)
14:15  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
14:20  Ostatnia rodzina (124') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:30  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
15:00  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA ARTE)
16:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:20  Mały Jakub (78') - Polska (SALA ARTE)
16:30  Dalida. Skazana na miłość (124') - Francja (SALA KAMERALNA)
16:45  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
17:40  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
17:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:45  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
18:45  Paterson (113') - Francja/Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
19:30  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KLUBOWA)
19:40  Piekło (92') - Austria (SALA ARTE)
20:50  Toni Erdmann (182') - Austria/Niemcy (SALA KAMERALNA)
20:50  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
21:00  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
21:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)

02.05. WTOREK

11:20  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
11:30  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:45  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
13:00  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA ARTE)
13:40  Milczenie (161') - Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan (SALA KAMERALNA)
14:15  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
14:20  W sieci (114') - Korea Południowa (SALA ARTE)
15:00  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
16:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
17:00  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
17:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:20  Mały Jakub (78') - Polska (SALA ARTE)
18:30  La La Land (126') - USA (SALA KAMERALNA)
19:15  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:30  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KLUBOWA)
19:45  Piekło (92') - Austria (SALA ARTE)
20:50  Paterson (113') - Francja/Niemcy/USA (SALA KAMERALNA)
20:50  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
21:15  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
21:20  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA ARTE)

03.05. ŚRODA

10:00  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA STUDYJNA)
10:10  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA KAMERALNA)
10:40  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA ARTE)
11:20  Mały Jakub (78') - Polska (SALA KLUBOWA)
12:00  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
12:15  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
12:40  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
12:40  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
14:15  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
14:20  Ostatnia rodzina (124') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:20  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KLUBOWA)
14:40  Piekło (92') - Austria (SALA ARTE)
15:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
16:30  Dalida. Skazana na miłość (124') - Francja (SALA STUDYJNA)
16:30  La La Land (126') - USA (SALA KAMERALNA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:20  Mały Jakub (78') - Polska (SALA ARTE)
18:45  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
18:45  Toni Erdmann (182') - Austria/Niemcy (SALA KAMERALNA)
19:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
19:40  Piekło (92') - Austria (SALA ARTE)
21:00  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
21:15  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
21:20  W sieci (114') - Korea Południowa (SALA ARTE)
21:30  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KAMERALNA)

04.05. CZWARTEK

11:50  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
12:40  W sieci (114') - Korea Południowa (SALA ARTE)
12:45  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
13:50  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KLUBOWA)
14:00  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
14:40  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
15:00  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
15:15  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:30  Dalida. Skazana na miłość (124') - Francja (SALA KAMERALNA)
16:40  Mały Jakub (78') - Polska (SALA ARTE)
17:00  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
17:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
18:40  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KLUBOWA)
18:45  Ostatnia rodzina (124') - Polska (SALA KAMERALNA)
19:15  Wybawienie (112') - Dania/Niemcy/Norwegia/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:40  Piekło (92') - Austria (SALA ARTE)
20:00  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
21:00  Porto (76') - USA/Francja/Portugalia (SALA KAMERALNA)
21:15  Klient (123') - Francja/Iran (SALA STUDYJNA)
21:20  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA ARTE)
22:00  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)

06.05. SOBOTA

16:00  Sieranevada (173') - Rumunia/Francja/Bośnia/Chorwacja/Macedonia (SALA KAMERALNA)

10.05. ŚRODA

19:00  Martwe wody (112') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)

11.05. CZWARTEK

19:00  Odyseja (122') - Francja (SALA STUDYJNA)

12.05. PIĄTEK

19:00  mamy2mamy (94') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:00  Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną. (135') - Francja/USA (SALA ARTE)
21:20  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 1 (84') (SALA ARTE)

13.05. SOBOTA

17:30  Czerwony żółw (80') - Belgia/Francja/Japonia (SALA KAMERALNA)
19:00  Zagubiona autostrada (135') - Francja/USA (SALA ARTE)
19:20  Jutro będziemy szczęśliwi (118') - Francja/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
21:20  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 2 (85') (SALA ARTE)

14.05. NIEDZIELA

19:00  Dzieciak (98') - Francja/Kanada (SALA KAMERALNA)
19:00  Głowa do wycierania (89') - USA (SALA ARTE)
20:45  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 1 (84') (SALA ARTE)
21:00  Song to Song (129') - USA (SALA STUDYJNA)

15.05. PONIEDZIAŁEK

19:00  Fatima (79') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:00  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 1 (84') (SALA ARTE)
20:45  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 2 (85') (SALA ARTE)

16.05. WTOREK

18:30  Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną. (135') - Francja/USA (SALA ARTE)
19:00  Tour de France (95') - Francja (SALA KAMERALNA)
20:50  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 2 (85') (SALA ARTE)

17.05. ŚRODA

18:30  Zagubiona autostrada (135') - Francja/USA (SALA ARTE)
19:00  Wyprawa (105') - Francja (SALA KAMERALNA)
20:50  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 1 (84') (SALA ARTE)

18.05. CZWARTEK

19:00  Głowa do wycierania (89') - USA (SALA ARTE)
20:45  David Lynch – filmy krótkometrażowe, zestaw 2 (85') (SALA ARTE)

19.05. PIĄTEK

17:30  Wilde Maus (103') - Austria/Niemcy (SALA KLUBOWA)
19:30  Konstytucja (90') - Chorwacja/Czechy/Słowenia/Macedonia (SALA KLUBOWA)

20.05. SOBOTA

17:00  Mężczyzna imieniem Ove (116') - Szwecja (SALA KAMERALNA)
19:15  Frantz (113') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)

21.05. NIEDZIELA

15:00  Dwie kobiety (117') - Francja (SALA KAMERALNA)
17:15  Dusza i ciało (116') - Węgry (AUDIOWIZUALNA)

26.05. PIĄTEK

18:00  Amatorzy w kosmosie (90') - Dania (SALA KAMERALNA)
19:30  Wszystkie rządy kłamią (90') - USA (SALA KAMERALNA)

27.05. SOBOTA

17:30  Ostatni w Aleppo (110') - Dania/Syria (SALA KAMERALNA)
19:30  Kraina oświeconych (87') - Belgia/Holandia/Irlandia/Niemcy/Afganistan (SALA KAMERALNA)

28.05. NIEDZIELA

17:30  Niemieckie życie (113') - Austria/Niemcy (SALA KAMERALNA)
19:30  Jak spotkać syrenę (90') - Holandia/Dania/Belgia (SALA KAMERALNA)

Repertuar

Rezerwacja online

01.05 - poniedziałek
02.05 - wtorek
03.05 - środa
04.05 - czwartek
06.05 - sobota
10.05 - środa
11.05 - czwartek
12.05 - piątek
13.05 - sobota
14.05 - niedziela
15.05 - poniedziałek
16.05 - wtorek
17.05 - środa
18.05 - czwartek
19.05 - piątek
20.05 - sobota
21.05 - niedziela
26.05 - piątek
27.05 - sobota
28.05 - niedziela
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia