Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]


powrót


REPERTUAR GODZINOWY

24.03. PIĄTEK

12:00  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
12:20  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
12:30  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
13:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
13:50  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
14:30  Milczenie (161') - Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan (SALA KAMERALNA)
15:00  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
15:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
15:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
17:00  Chata (122') - USA (SALA STUDYJNA)
17:20  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA KAMERALNA)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:30  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
19:10  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA KAMERALNA)
19:10  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
19:20  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:30  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA ARTE)
21:10  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
21:15  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA STUDYJNA)
21:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
23:45  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA KAMERALNA)

25.03. SOBOTA

10:20  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
11:00  Zerwany kłos (95') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:45  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
12:10  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
12:30  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
12:50  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
13:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
13:30  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
14:30  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
14:40  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)
15:20  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
15:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:50  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
17:00  Chata (122') - USA (SALA STUDYJNA)
17:10  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
17:20  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
19:10  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
19:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
19:20  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA STUDYJNA)
19:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
21:10  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA KAMERALNA)
21:10  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
21:15  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
21:50  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA STUDYJNA)

26.03. NIEDZIELA

10:20  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
10:20  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
11:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
11:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
11:20  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
12:10  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
12:30  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
13:00  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
13:10  Służąca (145') - Korea Południowa (SALA ARTE)
13:20  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA KLUBOWA)
14:10  Chata (122') - USA (SALA STUDYJNA)
14:50  Zerwany kłos (95') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:10  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
15:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
15:40  Personal Shopper (105') - Francja (SALA ARTE)
16:30  Dalida. Skazana na miłość (124') - Francja (SALA STUDYJNA)
16:40  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA KAMERALNA)
17:10  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
17:30  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
19:00  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:10  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
19:10  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
19:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
19:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)
21:10  Personal Shopper (105') - Francja (SALA KLUBOWA)
21:15  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
21:30  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA KAMERALNA)

27.03. PONIEDZIAŁEK

11:40  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:15  Zerwany kłos (95') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
13:10  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
13:40  Personal Shopper (105') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:00  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:10  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
15:00  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
15:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
15:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
16:10  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
17:00  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)
17:10  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
17:40  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:30  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
19:10  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
19:20  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
20:50  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA KAMERALNA)
21:10  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
21:15  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA STUDYJNA)
21:20  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)

28.03. WTOREK

11:00  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:40  Milczenie (161') - Japonia/Meksyk/USA/Włochy/Tajwan (SALA KAMERALNA)
11:40  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA KLUBOWA)
12:10  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
13:10  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
13:40  Personal Shopper (105') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:10  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
14:30  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA KAMERALNA)
15:30  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
15:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
15:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
17:00  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA KAMERALNA)
17:10  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
17:30  Chata (122') - USA (SALA STUDYJNA)
17:40  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:50  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
19:10  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
19:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
20:00  Dalida. Skazana na miłość (124') - Francja (SALA STUDYJNA)
20:50  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA KAMERALNA)
21:10  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
21:20  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA KLUBOWA)

29.03. ŚRODA

10:10  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
10:40  Zerwany kłos (95') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:00  Chata (122') - USA (SALA STUDYJNA)
12:00  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
12:10  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
12:20  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:50  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
14:00  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
14:20  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
14:30  Powidoki (98') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:20  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
15:50  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
16:20  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
16:30  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA STUDYJNA)
17:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
17:30  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
18:40  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
19:00  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:10  Moonlight (110') - USA (SALA KLUBOWA)
19:15  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA ARTE)
21:00  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA STUDYJNA)
21:10  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA KAMERALNA)
21:10  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA KLUBOWA)
21:15  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)

30.03. CZWARTEK

11:00  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
11:45  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA KLUBOWA)
12:00  Pokot (128') - Czechy/Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
12:20  Światło i cień (106') - Francja/Niemcy/Polska/Turcja (SALA ARTE)
13:20  Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej (120') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:30  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA KLUBOWA)
14:10  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
14:30  Maria Skłodowska-Curie (100') - Belgia/Francja/Niemcy/Polska (SALA STUDYJNA)
15:30  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
15:30  Powidoki (98') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:10  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA ARTE)
16:30  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
17:20  Chata (122') - USA (SALA KAMERALNA)
17:40  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (97') - Włochy (SALA KLUBOWA)
17:50  Szwedzka teoria miłości (76') - Szwecja (SALA ARTE)
18:30  Manchester by the Sea (135') - USA (SALA STUDYJNA)
19:10  Moonlight (110') - USA (SALA ARTE)
19:20  Zwariować ze szczęścia (118') - Francja/Włochy (SALA KLUBOWA)
19:40  Elle (130') - Francja/Niemcy (SALA KAMERALNA)
21:00  Amok (0') - Niemcy/Polska/Szwecja (SALA STUDYJNA)
21:10  Ostatnie dni miasta (118') - Niemcy/Wielka Brytania/Egipt/ZEA (SALA ARTE)
21:20  Personal Shopper (105') - Francja (SALA KLUBOWA)
22:00  Mr. Gaga (100') - Holandia/Niemcy/Szwecja/Izrael (SALA KAMERALNA)

21.04. PIĄTEK

18:45  Za późno na gniew (92') - Hiszpania/Argentyna (SALA STUDYJNA)
20:45  KIKI (102') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

22.04. SOBOTA

18:45  Ostatni Hiszpanie na Filipinach (128') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
21:00  Powrót do miłości (108') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

23.04. NIEDZIELA

18:30  Człowiek o tysiącu twarzy (123') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
20:45  Nocne historie (92') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

24.04. PONIEDZIAŁEK

18:45  Musimy porozmawiać (87') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
20:45  Daleko od morza (105') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

25.04. WTOREK

18:30  Jednooki król (87') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
20:00  Palmy w śniegu (163') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

26.04. ŚRODA

18:45  Truman (108') - Hiszpania/Argentyna (SALA STUDYJNA)
20:45  Krwawe gody (96') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

27.04. CZWARTEK

20:45  Przez otwarte drzwi (82') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)

19.05. PIĄTEK

17:30  Wilde Maus (103') - Austria/Niemcy (SALA KAMERALNA)
19:30  Konstytucja (90') - Chorwacja/Czechy/Słowenia/Macedonia (SALA KAMERALNA)

20.05. SOBOTA

17:00  Mężczyzna imieniem Ove (116') - Szwecja (SALA STUDYJNA)
19:15  Frantz (113') - Francja/Niemcy (SALA STUDYJNA)

21.05. NIEDZIELA

15:00  Dwie kobiety (117') - Francja (SALA KAMERALNA)
17:15  Dusza i ciało (116') - Węgry (SALA KAMERALNA)

Repertuar

Rezerwacja online

24.03 - piątek
25.03 - sobota
26.03 - niedziela
27.03 - poniedziałek
28.03 - wtorek
29.03 - środa
30.03 - czwartek
21.04 - piątek
22.04 - sobota
23.04 - niedziela
24.04 - poniedziałek
25.04 - wtorek
26.04 - środa
27.04 - czwartek
19.05 - piątek
20.05 - sobota
21.05 - niedziela
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia