Lp.
|
TYTUŁ
|
AUTOR
|
SZKOŁA
|
KRAJ
|
ROK
PROD.
|
DŁUGOŚĆ
FILMU
|
TECHNIKA
ANIMACJI
|
1.
|
"..."
|
Janek
Tarnowski, Paweł Machalski
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2002
|
2min
10s
|
Technika
poklatkowa
|
2.
|
Anatomy
of the Thought (Anatomia myślienky)
|
Peter
Kośtal
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2000
|
3min
|
Kukiełka
|
3.
|
Animals
(Animace)
|
Marian
Villaris
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2002
|
2min
|
Animacja
komputerowa 2D
|
4.
|
Colour-Fool
(Farberaj)
|
Ivana
Sebestova
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2001
|
4min
|
|
5.
|
Consumatum
Est
|
Tytus
Majewski
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
2min
50s.
|
Wieloplan
|
6.
|
Co
To
|
Anna
Cywińska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
1min
44s.
|
|
7.
|
Crack
of Doom
|
Natalia
Wilkoszewska
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2002
|
2min
55s.
|
Rysunek
pastel, akryl
|
8.
|
Czekając
na Jokera
|
Joanna
Kożuch
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
9min
04s.
|
Fotografia,
rysunek pastel
|
9.
|
Dragon
Slayer
|
Robert
Kuczera
|
Filmakademie
Baden-Wuerttemberg & Neosfilm
|
Niemcy
|
2003/04
|
9min
23 s.
|
Maya
3D/ CGI
|
10.
|
Dunia
- Tam i z powrotem
|
Joanna
Jasińska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
7min
15s.
|
Malowanie
farbą olejna na płótnie
|
11.
|
DWF
Przedstawia
|
Autor
zbiorowy (dzieci 7-12)
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2003
|
3min
50s.
|
Animacja
klasyczna
|
12.
|
Everyday
Grazing (Kazdodenna pasa)
|
Martin
Snopek
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2001
|
10min
|
|
13.
|
Fairy
Express
|
Martin
Ferencei
|
Filmakademie
Baden-Wuerttemberg
|
Niemcy
|
2000/04
|
7min
36s.
|
Animacja
3D, rysunek
|
14.
|
Find
No Message
|
Mariusz
Harmasz
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
4min
08s.
|
Mieszana
- rysunek pastel
|
15.
|
Foxhunting
(Liskylovenie)
|
Miso
Uhrin
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2001
|
4min
|
Animacja
klasyczna
|
16.
|
Garbus
|
Joanna
Polak
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
9min
47s.
|
Wycinanka
|
17.
|
Grześ
|
Autor
zbiorowy (dzieci 8-11 lat)
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2002
|
2min
31s.
|
Mieszana
|
18
|
Hopsasa
|
Katarzyna
Okoniewska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2004
|
3min
|
Mieszana
|
19.
|
Kinowy
Kataklizm 2003, 2004
|
Szymon
Boniecki/ DMR
|
-
|
Polska
|
2003/04
|
1min
30s.
|
Animacja
komputerowa FLASH
|
20.
|
Kolejny
|
Monika
Dąbrowska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
3min
12s.
|
Rysunek
|
21.
|
Komiks
TV
|
Piotr
Milczarek
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
2min
43s.
|
|
22.
|
Kwiatman
- 5 części
|
Szymon
Boniecki/ DMR
|
-
|
Polska
|
2003/04
|
3min
|
Animacja
komputerowa FLASH
|
23.
|
Mam
to w D...
|
Agata
Romanowicz
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
6min
10s.
|
3D
|
24.
|
Marzę/marzę
sobie
|
Autor
zbiorowy (dzieci 7-13 lat)
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2003
|
4min
50s.
|
Mieszana
- kolaż
|
25.
|
Masa
|
Wojciech
Bąkowski
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
3min
28s.
|
Mieszana
- rysunkowo-graficzna
|
26.
|
Mileńka
|
Joanna
Jasińska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2001
|
4min
20s.
|
Wycinanka
|
27.
|
Monday
Morning
|
Anna
Hebda-Witek
|
-
|
Polska
|
2003
|
45s.
|
Klasyczna
|
28.
|
Mr
Parabollic
|
Jacek
Kościuszko
|
-
|
Polska
|
2003
|
5min
07 s.
|
Technika
poklatkowa
|
29.
|
Mr
Parabollic za żarciem
|
Jacek
Kościuszko
|
-
|
Polska
|
2004
|
4min
38s.
|
Technika
poklatkowa
|
30.
|
Muka
|
Natalia
Wilkoszewska
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
3min
24s.
|
Mieszana
- rysunek pastel, akryl
|
31.
|
My
First rendez-Vous (Dnes mam prve randevu)
|
Boris
Sima
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2002
|
10min
|
|
32.
|
My
Love (Lasko ma)
|
Ivana
Sebestova
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2002
|
2min
|
|
33.
|
Niewidzialny
|
Paulina
Majda
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003/04
|
3min
40s.
|
Animacja
klasyczna
|
34.
|
Obrazki
|
Kamilla
Uler
|
Akademia
Filmu i Telewizji w Warszawie
|
Polska
|
2003
|
9min
|
Kukiełka
|
35.
|
...paproch..
|
Tomasz
Mikrut
|
-
|
Polska
|
2004
|
2min
21s.
|
Poklatkowo-wycinanka
|
36.
|
Pętla
|
Wojciech
Bąkowski
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
3min
14s.
|
Mieszana
- rysunkowo-graficzna
|
37.
|
Pisarz
|
Tomasz
Mielnik
|
-
|
Polska
|
2003
|
6min
|
Fotomontaż,
technika poklatkowa
|
38.
|
Pozytyw/
negatyw
|
Anna
Kadukowska
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu
|
Polska
|
2002
|
1min
43s.
|
Fotografia,
2D, 3D
|
39.
|
Pudło
|
Mateusz
Jarmulski
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2002
|
2min
20s.
|
Wycinanka,
rysunek
|
40.
|
R
|
Łukasz
Kosela
|
PWSFTviT
|
|
|
|
|
41.
|
Rocks
|
Chris
Stenner, Heidi Wittlinger, Arvid Uibel
|
Filmakademie
Baden-Wuerttemberg
|
Niemcy
|
2001
|
8min
30s.
|
Kukiełkowa/
3D
|
42.
|
Salon
|
Julia
Junosza-Szaniawska
|
Akademia
Sztuk Pięknych, Warszawa, Wydział Grafiki
|
Polska
|
2004
|
3min
03s.
|
Animacja
komputerowa
|
43.
|
Sen
Kowalskiego
|
Daniel
Zduńczyk
|
Virtual
Magic
|
Polska
|
2004
|
6min
30s.
|
3D
|
44.
|
Spóźniłem
się bo...
|
Autor
zbiorowy (dzieci 7-13 lat)
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2002
|
5min
|
Wycinanka
|
45.
|
Storch,
der
|
Marcus
Sauermann
|
Filmakademie
Baden-Wuerttemberg
|
Niemcy
|
2002
|
8min
|
3D
|
46.
|
Szepty
|
Inga
Michałowska
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu, Wydział Komunikacji Multimedialnej
|
Polska
|
2003
|
5min
12s.
|
Mieszana
- rysunek węgiel, pastel
|
47.
|
Tango
|
Paulina
Majda
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2002
|
4min
50s.
|
Wycinanka,
forum wypukłe, animacja klasyczna
|
48.
|
To
know (Vediet)
|
Ivana
Zajacova
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2002
|
5min
|
Mieszana
|
49.
|
Tom
|
Autor
zbiorowy (dzieci 8-11 lat)
|
Dziecięca
Wytwórnia Filmowa - Galeria ENTROPIA
|
Polska
|
2002
|
2min
41s.
|
Mieszana
|
50.
|
To
the Cup's Bottom (Do dna)
|
Jana
Slovenska-Szaboova
|
FTF
VSMU aka Academy of Music And Dramatic Arts
|
Słowacja
|
2001
|
4min
|
|
51.
|
Wiara,
Nadzieja i Miłość
|
Balbina
Bruszewska
|
PWSFTviT
|
Polska
|
2003
|
7min
50s.
|
Tradycyjna
animacja lalkowa
|
52.
|
Xięga
bałwochwalcza
|
Anna
Kadukowska
|
Akademia
Sztuk Pięknych w Poznaniu
|
Polska
|
2001
|
1min
07s.
|
Rysunek
|
53.
|
Zimno,
ciepło...
|
Tomasz
Sobczak
|
-
|
Polska
|
2002
|
3min
13s.
|
Animacja
lalkowa
|
54.
|
Złe
myśli
|
Anna
Hebda-Witek
|
-
|
Polska
|
2003
|
1min
50s.
|
Klasyczna
|
55.
|
Zupa
|
Szymon
Wanatowicz
|
Politechnika
Koszalińska, Instytut Wzornictwa
|
Polska
|
2003
|
1min
|
Animacja
komputerowa
|