Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X
STRONA GŁÓWNA / REPERTUAR / ZAPOWIEDZI / WYDARZENIA / FESTIWALE / KINO / CENY BILETÓW / KONTAKT
FOTORELACJE / ZŁOTY GLAN / EDUKACJA FILMOWA / CHARLIE OUTSIDE / OPEN CINEMA / SKLEP / POLITYKA RODO


CAMERIMAGE 2007
24 listopada - 1 grudnia, kino Charlie


Wstęp   Plakat   Program projekcji w kinie Charlie   Opisy filmów


Program projekcji w kinie Charlie:


SOBOTA 24.11
17:40 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DISCOVERY OF HEAVEN (Odkrycie nieba)
Wielka Brytania/Holandia, 134 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) TRIVIAL
Francja, 100 min.
Przegląd Kina Europejskiego
19:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) FREE TO LEAVE
Luxemburg/Austria, 100 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
20:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE PREACHER
Holandia, 110 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
21:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ADAM AND THE DEVIL
Turcja,100 min.
Przegląd Kina Europejskiego
22:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) LOVE LIFE
Niemcy/Izrael, 104 min.
Przegląd Kina Europejskiego


NIEDZIELA 25.11
13:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) TRAVELLING WITH PETS (Podróż z domowymi zwierzętami)
Rosja, 97 min.
Przegląd Kina Europejskiego
14:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE MOVING TRUE STORY OF A WOMAN AHEAD OF HER TIME
Holandia, 110 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
15:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE LIVING AND THE DEAD
Bośnia i Hercegovina, Chorwacja, 87 min
Przegląd Kina Europejskiego
16:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) DEEPFROZEN
Luksemburg/Szwajcaria/Austria, 110 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:10 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) VERROUILLAGE CENTRAL
Luksemburg, 11 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) GILLE'S WIFE (Żona Gillesa)
Luksemburg/Belgia/Francja/Włochy/Szwajcaria, 103 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) W
Luksemburg/Francja, 14 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) GUERNSEY
Belgia/Holandia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
19:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) BYE BYE BLACKBIRD (Na trapezie)
Austria/Luksemburg/Niemcy/Wielka Brytania, 99 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
19:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) PERL ODER PICA
Luksemburg, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
21:15 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THREE EROTIC TALES
Holandia, 85 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
21:20 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) BLACK SWANS
Holandia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu


PONIEDZIAŁEK 26.11
13:20 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) BUNKER PARADISE
Belgia, Francja, 109 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
13:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) WILD MUSSELS
Holandia, 115 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
15:20 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) INTERNATIONAL ANIMATED FILM FESTIVAL REANIMACJA 2006 – 2007 REVIEW (Międzynarodowy Festiwal Animacji Reanimacja 2006-2007 Przegląd)
109 min.
15:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) LUMEN
Luksemburg/Niemcy, 30 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
16:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) BUTTERFLIES
Luksemburg, 12 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
16:15 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) AFTER THE WEDDING (Tuż po weselu)
Dania/Szwecja, 120 min.
Przegląd Kina Europejskiego
17:20 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) STARFLY (Gwiezdny lot)
Luksemburg, 19 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:40 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) LEAK (Lek)
Holandia, 105 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:20 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) TWIST OF FATE (Korowód)
Polska, 112 min.
Konkurs Filmów Polskich
19:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DUST
Wielka Brytania, Niemcy, Macedonia, 127 min.
Przegląd Kina Europejskiego
20:20 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) FAR NORTH
Francja/Wielka Brytania, 89 min.
Przegląd Kina Europejskiego
21:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DEEP
Holandia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
22:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) NIGHT BUS
Włochy/Polska/Holandia, 105 min.
Przegląd Kina Europejskiego


WTOREK 27.11
13:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) NIGHTWATCHING
Kanada/Francja/Niemcy/Holandia/Wielka Brytania, 134 min.
Przegląd Kina Europejskiego
13:40 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) LIVEI
Holandia, 130 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
15:50 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ALL WILL BE WELL (Wszystko będzie dobrze)
Polska, 98 min.
Konkurs Filmów Polskich
16:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) 4 MONTHS, 3 WEEKS AND 2 DAYS (4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni)
Rumunia, 113 min.
Przegląd Kina Europejskiego
17:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) CARAVAGGIO
Włochy/Francja/Hiszpania/Niemcy, 120 min.
Konkurs Główny
18:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) PURE HEARTS (Czyste serca)
Dania, 81 min.
Przegląd Kina Europejskiego
19:40 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DON'T CRY GERMAINE (Nie płacz Germanie)
Belgia, Francja, Hiszpania, 96 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
19:50 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE ISLAND
Rosja/Niemcy, 112 min.
Przegląd Kina Europejskiego
21:20 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) AMARCORD
Francja, Włochy, 127 min.
Przegląd filmów Felliniego
21:50 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE COUNTERFEITERS (Fałszerze)
Niemcy/Austria, 98 min.
Przegląd Kina Europejskiego


ŚRODA 28.11
13:15 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) JULIET OF THE SPIRITS (Giulietta i duchy)
Włochy/Francja, 148 min.
Przegląd filmów Felliniego
13:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE YOUNG AND THE PASSIONATE (Wałkonie)
Francja, Włochy, 100 min.
Przegląd filmów Felliniego
15:15 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DARKBLUEALMOSTBLACK (GranatowyPrawieCzarny)
Hiszpania, 105 min.
Przegląd Kina Europejskiego
15:50 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) STRIKE (Strajk)
Niemcy/Polska, 104 min.
Przegląd Kina Europejskiego
17:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) BUTTERFLIES
Luksemburg, 12 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:15 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) ICE CREAM SUNDAE
Luksemburg, 12 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) FRAGILE
Luksemburg, Belgia, 9 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ELEGANT
Luksemburg/Belgia, 29 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) VERROUILLAGE CENTRAL
Luksemburg, 11 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) BLACK NIGHT
Belgia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:10 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) HOP
Belgia, 104 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
19.40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) OPIUM – DIARY OF A MAD WOMAN
Węgry/Niemcy, USA, 108 min.
Konkurs Główny
20:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) POINTSMAN (Zwrotniczy)
Holandia, 97 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
21:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE POPE'S TOILET (Papieska toaleta)
Brazylia/Francja, 95 min.
Pokaz Specjalny
21:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE WHITE SHEIK (Biały szejk)
Włochy, 86 min.
Przegląd filmów Felliniego


CZWARTEK 29.11
13:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE LINEMAN'S DIARY
Kazachstan, 63 min.
Pokaz Specjalny
13:40 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ELLEKTRA
Belgia, Niemcy, Holandia, 103 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
14:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) CALIFORNIA DREAMIN'
Rumunia, 155 min.
Przegląd Kina Europejskiego
15:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ULZHAN
Kazachstan, Niemcy, Francja, 105 min.
Konkurs Główny
17:20 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE MEMORY OF A KILLER
Belgia, Holandia, 120 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
17:30 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) NIGHTS OF CABIRIA (Noce Cabirii)
Włochy, Francja, 130 min.
Przegląd filmów Felliniego
19:35 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ARABIAN NIGHTS
Luksemburg, 110 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
19:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) 8 1 (Osiem i pół)
Włochy, Francja, 130 min.
Przegląd filmów Felliniego
21:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) BEAUFORT
Izrael, 125 min.
Przegląd Kina Europejskiego
22:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE ILLUSIONIST (Iluzjonista)
Holandia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu


PIĄTEK 30.11
13:15 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ORCHESTRA REHEARSAL (Próba orkiestry)
Francja, Włochy, 70 min.
Przegląd filmów Felliniego
14:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) DOLLS
Czechy, 99 min.
Przegląd Kina Europejskiego
14:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) THE NEW MAN (Nowy człowiek)
Finlandia, Szwecja, 104 min.
Konkurs Główny
15:50 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) BEAUTY IN TROUBLE (Piękność w opałach)
Czechy, 110 min.
Przegląd Kina Europejskiego
16:15 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) RELATIONS
Rosja, 80 min.
Przegląd Kina Europejskiego
17:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) PRINCESSES (Księżniczki)
Hiszpania, 109 min.
Przegląd Kina Europejskiego
17:50 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) THE MEMORY OF A KILLER
Belgia, Holandia, 120 min.
19:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) RED ROAD
Wielka brytania, Dania, 113 min.
Przegląd Kina Europejskiego
20:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) SIMON
Holandia, 102 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
21:45 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) ROMA (Rzym)
Francja, Włochy, 128 min.
Przegląd filmów Felliniego
21:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ACROSS THE UNIVERSE
USA, 131 min.
Konkurs Główny


SOBOTA 1.12
13:50 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) NEVERMORE
Niemcy, 62 min.
Przegląd Kina Europejskiego
14:00 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) CITY OF WOMEN (Miasto kobiet)
Francja, Włochy, 140 min.
Przegląd filmów Felliniego
15:00 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) LA DOLCE VITA (Słodkie życie)
Francja, Włochy, 180 min.
Przegląd filmów Felliniego
16:30 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) I ALWAYS WANTED TO BE A SAINT (Zawsze chciałam być świętą)
Belgia, Luksemburg, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:10 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) STEVE + SKY
Belgia, 90 min.
Przegląd Filmów Państw Beneluksu
18:15 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) LA STRADA
Francja, Włochy, 109 min.
Przegląd filmów Felliniego
19:45 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) BREAKING THE SURFACE
Niemcy, 90 min.
Przegląd Kina Europejskiego
20:15 SMALL SCREENING ROOM (Sala Kameralna) BOCCACCIO
Francja, Włochy, 205 min.
Przegląd filmów Felliniego
21:20 MAIN SCREENING ROOM (Sala Studyjna) ALATRISTE
Francja, Hiszpania, USA, 140 min.
Pokaz Specjalny


Repertuar

Wydarzenia

Kino

Kupujesz bilet online? Możesz okazać go na telefonie, przed wejściem na salę
» REZERWACJA BILETÓW








www.OpenCinema.pl
Zapraszamy do współpracy przy
organizacji kina letniego





Copyright 2020 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka RODO / Polityka Cookies