Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X
STRONA GŁÓWNA / REPERTUAR / ZAPOWIEDZI / WYDARZENIA / FESTIWALE / KINO / CENY BILETÓW / KONTAKT
FOTORELACJE / ZŁOTY GLAN / EDUKACJA FILMOWA / CHARLIE OUTSIDE / OPEN CINEMA / SKLEP / POLITYKA RODO



REPERTUAR GODZINOWY

16.10. SOBOTA

11:00  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
11:50  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
12:00  Teściowie (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:00  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (AUDIOWIZUALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:45  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
14:50  Fatima (112') - Portugalia/USA (AUDIOWIZUALNA)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:25  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (SALA KAMERALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (AUDIOWIZUALNA)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
18:20  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
18:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
20:50  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)

17.10. NIEDZIELA

11:15  Wyspa Bergmana (112') - Francja (SALA STUDYJNA)
11:50  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
11:50  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
12:00  Teściowie (82') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:40  Fatima (112') - Portugalia/USA (AUDIOWIZUALNA)
13:45  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:25  Nie czas umierać (163') - USA (SALA KAMERALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
15:50  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
18:20  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
18:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
20:50  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (AUDIOWIZUALNA)

18.10. PONIEDZIAŁEK

11:50  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:40  Fatima (112') - Portugalia/USA (AUDIOWIZUALNA)
13:45  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:25  Nie czas umierać (163') - USA (SALA KAMERALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
15:50  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
18:20  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
18:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
20:50  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (SALA KAMERALNA)

19.10. WTOREK

11:50  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:40  Fatima (112') - Portugalia/USA (AUDIOWIZUALNA)
13:45  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:25  Nie czas umierać (163') - USA (SALA KAMERALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
15:50  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
18:20  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
18:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
20:50  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (SALA KAMERALNA)

20.10. ŚRODA

11:30  Teściowie (82') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:40  Fatima (112') - Portugalia/USA (SALA KAMERALNA)
11:50  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
12:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:45  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
14:50  Fatima (112') - Portugalia/USA (AUDIOWIZUALNA)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:25  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (SALA KAMERALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (AUDIOWIZUALNA)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
18:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
18:20  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
18:50  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
20:50  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)

21.10. CZWARTEK

13:00  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (SALA KAMERALNA)
13:10  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
13:15  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
13:20  Komedianci debiutanci (105') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
14:10  Dyskretny urok niebezpiecznych myśli (124') - Francja (SALA ARTE)
14:50  Żeby nie było śladów (160') - Czechy/Francja/Polska (SALA KAMERALNA)
15:00  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
15:15  Wyspa Bergmana (112') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
15:45  Wesele (135') - Polska/Łotwa (SALA STUDYJNA)
16:30  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
17:00  Gunda (93') - USA/Norwegia (SALA KLUBOWA)
17:15  Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom (95') - Australia/USA (AUDIOWIZUALNA)
17:45  Ostatni pojedynek (153') - USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
18:45  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA KLUBOWA)
20:30  Pleasure (109') - Francja/Holandia (SALA KAMERALNA)
20:40  Nie czas umierać (163') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
20:50  Niefortunny numerek lub szalone porno (106') - Rumunia/Chorwacja/Czechy/Luksemburg (SALA ARTE)
21:10  Nowy porządek (88') - Francja/Meksyk (AUDIOWIZUALNA)

22.10. PIĄTEK

20:30  Diuna (155') - Kanada/USA/Węgry/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)

23.10. SOBOTA

19:00  Bo we mnie jest seks (105') - Polska (SALA STUDYJNA)
21:00  Diuna (155') - Kanada/USA/Węgry/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)

24.10. NIEDZIELA

20:30  Diuna (155') - Kanada/USA/Węgry/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)

29.10. PIĄTEK

19:00  Lamb (106') - Islandia/Polska/Szwecja (SALA KAMERALNA)
21:00  Lux Aeterna (51') - Francja (SALA KAMERALNA)

Repertuar

Wydarzenia

Kino

Kupujesz bilet online? Możesz okazać go na telefonie, przed wejściem na salę









www.OpenCinema.pl
Zapraszamy do współpracy przy
organizacji kina letniego




Subwencja




Copyright 2021 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka RODO / Polityka Cookies