Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X
STRONA GŁÓWNA / REPERTUAR / ZAPOWIEDZI / WYDARZENIA / FESTIWALE / KINO / CENY BILETÓW / KONTAKT
FOTORELACJE / ZŁOTY GLAN / EDUKACJA FILMOWA / CHARLIE OUTSIDE / OPEN CINEMA / SKLEP / POLITYKA RODO



REPERTUAR GODZINOWY

26.01. ŚRODA

11:50  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
12:00  Gierek (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:00  Bo we mnie jest seks (105') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
12:15  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
13:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
13:45  Lamb (106') - Islandia/Polska/Szwecja (SALA ARTE)
14:00  Szef Roku (120') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
14:20  Licorice Pizza (123') - USA (SALA KAMERALNA)
14:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
15:15  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
15:40  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
16:15  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
16:45  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
16:50  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (SALA KAMERALNA)
17:40  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
18:00  Gierek (0') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
18:50  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
19:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA KLUBOWA)
19:10  Lamb (106') - Islandia/Polska/Szwecja (SALA ARTE)
20:45  Titane (108') - Brazylia/Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:50  Licorice Pizza (123') - USA (SALA KAMERALNA)
21:00  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
21:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
21:00  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)

27.01. CZWARTEK

11:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (SALA STUDYJNA)
12:00  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:30  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
12:30  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
13:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
13:00  Gierek (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:30  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA KLUBOWA)
14:40  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
14:40  Lamb (106') - Islandia/Polska/Szwecja (SALA ARTE)
15:00  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
15:30  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
15:50  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
16:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
16:45  Szef Roku (120') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
16:45  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (SALA KAMERALNA)
17:45  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
18:40  Lamb (106') - Islandia/Polska/Szwecja (SALA ARTE)
18:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
19:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
19:15  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA KLUBOWA)
20:20  Gierek (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:40  AIDA (101') - Polska/Niemcy/Francja/Holandia/Norwegia/Austria/Turcja/Rumunia/Bośnia i Hercegowina (SALA ARTE)
20:50  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
21:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (AUDIOWIZUALNA)
21:15  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)

28.01. PIĄTEK

11:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
11:50  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KAMERALNA)
12:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
12:50  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
13:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:30  Gierek (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:45  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
15:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
15:00  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
15:00  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:10  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
16:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA STUDYJNA)
16:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA ARTE)
16:45  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
17:15  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
18:15  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
18:45  Moje wspaniałe życie (99') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:50  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
20:45  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
20:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
20:50  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
20:50  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
21:00  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)

29.01. SOBOTA

12:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (SALA KAMERALNA)
12:10  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
12:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
12:45  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
12:50  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:00  Skarb Mikołajka (103') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:15  Gierek (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:20  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
14:45  Szef Roku (120') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
15:20  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
16:00  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
16:30  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
16:50  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA KLUBOWA)
16:50  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
17:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
18:40  Oskarżony (138') - Francja (SALA ARTE)
18:45  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:50  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
19:00  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
19:00  Belfast (97') - Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
20:45  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:45  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
21:00  Duch śniegów (92') - Francja (SALA KAMERALNA)
21:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
21:10  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)

30.01. NIEDZIELA

12:00  Skarb Mikołajka (103') - Francja (SALA KAMERALNA)
12:10  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:10  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
12:20  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
12:30  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:40  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
13:45  Gierek (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
14:15  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
14:20  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
14:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
16:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
16:20  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)
16:30  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:40  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
17:00  Belfast (97') - Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
18:15  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:20  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
18:30  Moje wspaniałe życie (99') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:30  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:45  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
20:20  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:30  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
20:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA ARTE)
20:50  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
21:15  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)

31.01. PONIEDZIAŁEK

12:10  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
12:30  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:00  Gierek (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:20  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
13:40  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
14:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
14:45  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
15:30  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
15:40  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)
16:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
16:30  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:40  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
17:45  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:15  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:20  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
18:20  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
18:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
20:20  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:30  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
20:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA ARTE)
20:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
20:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)

01.02. WTOREK

11:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
11:50  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KAMERALNA)
12:20  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
12:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
13:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:30  Gierek (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:45  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
14:30  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
15:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
15:00  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
16:10  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
16:20  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA ARTE)
16:30  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA STUDYJNA)
17:15  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
18:15  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:20  Gierek (0') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
18:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:50  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
20:45  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
20:50  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:50  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
21:00  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)

02.02. ŚRODA

11:40  Gierek (0') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:45  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)
12:10  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
12:30  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:00  Moje wspaniałe życie (99') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
13:40  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
13:50  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:20  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
14:30  Na rauszu (115') - Dania (SALA ARTE)
15:00  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:00  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (SALA KAMERALNA)
16:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
16:40  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
16:45  Szef Roku (120') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
17:10  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
18:00  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:15  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:20  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
19:00  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
19:15  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA STUDYJNA)
20:20  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:30  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
20:45  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
21:10  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
21:20  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)

03.02. CZWARTEK

12:20  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
12:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
13:00  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
13:00  Gierek (0') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:20  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
14:30  Hiszpański romans (92') - Hiszpania/USA/Włochy (AUDIOWIZUALNA)
15:00  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA ARTE)
15:00  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA KLUBOWA)
15:40  C'mon C'mon (110') - USA (SALA KAMERALNA)
16:10  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA STUDYJNA)
16:20  (Nie)długo i szczęsliwie (101') - Włochy (AUDIOWIZUALNA)
16:30  Oskarżony (138') - Francja (SALA ARTE)
17:15  Truflarze (84') - Grecja/USA/Włochy (SALA KLUBOWA)
17:50  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA KAMERALNA)
18:15  C'mon C'mon (110') - USA (SALA STUDYJNA)
18:20  Gierek (0') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:45  Na rauszu (115') - Dania (SALA KLUBOWA)
18:50  Titane (108') - Brazylia/Francja (SALA ARTE)
20:30  Zaułek koszmarów (150') - USA (SALA STUDYJNA)
20:40  Wszystko poszło dobrze (113') - Francja (SALA KAMERALNA)
20:45  Benedetta (127') - Belgia /Francja /Holandia (SALA ARTE)
20:50  Oskarżony (138') - Francja (SALA KLUBOWA)
21:00  Hazardzista (119') - Chiny/USA/Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)

04.02. PIĄTEK

18:00  Drive My Car (180') - Japonia (SALA STUDYJNA)
21:00  Najgorszy człowiek na świecie (121') - Norwegia (SALA KAMERALNA)

05.02. SOBOTA

17:00  Duch śniegów (92') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:00  Najgorszy człowiek na świecie (121') - Norwegia (SALA KAMERALNA)

06.02. NIEDZIELA

17:30  Duch śniegów (92') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:00  Drive My Car (180') - Japonia (SALA STUDYJNA)

11.02. PIĄTEK

19:00  Piosenki o miłości (90') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
21:00  Matki równoległe (120') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
21:00  Paryż, 13 dzielnica (106') - Francja (SALA KAMERALNA)

12.02. SOBOTA

19:00  Matki równoległe (120') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
19:00  Paryż, 13 dzielnica (106') - Francja (SALA KAMERALNA)
21:00  Piosenki o miłości (90') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

13.02. NIEDZIELA

17:00  Matki równoległe (120') - Hiszpania (SALA STUDYJNA)
17:00  Paryż, 13 dzielnica (106') - Francja (SALA KAMERALNA)
19:00  Piosenki o miłości (90') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

14.02. PONIEDZIAŁEK

19:00  Piosenki o miłości (90') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:00  Paryż, 13 dzielnica (106') - Francja (SALA KAMERALNA)

Repertuar

Wydarzenia

Kino

Kupujesz bilet online? Możesz okazać go na telefonie, przed wejściem na salę









www.OpenCinema.pl
Zapraszamy do współpracy przy
organizacji kina letniego




Subwencja


Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 oraz 6.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A.



Copyright 2022 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka RODO / Polityka Cookies