Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X
Kino Charlie
STRONA GŁÓWNA / REPERTUAR / ZAPOWIEDZI / WYDARZENIA / FESTIWALE / KINO / CENY BILETÓW / KONTAKT
FOTORELACJE / ZŁOTY GLAN / EDUKACJA FILMOWA / CHARLIE OUTSIDE / OPEN CINEMA / SKLEP / POLITYKA RODO

REPERTUAR



02.10.2022 - niedziela


11:00 

Szkoła magicznych zwierząt

(89') - Niemcy/Austria (SALA KAMERALNA)
11:00 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)
11:30 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
12:00 

Niewierna

(116') - Francja (SALA ARTE)
12:00 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:00 

Szkoła magicznych zwierząt

(89') - Niemcy/Austria (SALA KAMERALNA)
13:10 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:20 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
14:00 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA ARTE)
14:15 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:50 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
15:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (SALA KAMERALNA)
15:05 

Powodzenia, Leo Grande

(97') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
16:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
16:30 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
16:30 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
17:00 

Serce dębu

(80') - Francja (SALA KAMERALNA)
18:00 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:10 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
18:20 

Niewierna

(116') - Francja (SALA ARTE)
18:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
18:45 

IO

(86') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
20:15 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:20 

Paryż, 13 dzielnica

(106') - Francja (SALA ARTE)
20:25 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)
20:40 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA KLUBOWA)

03.10.2022 - poniedziałek


14:20 

Simona

(91') - Polska (SALA ARTE)
14:30 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
15:00 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
15:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
15:05 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
16:00 

ENNIO

(150') - Belgia /Holandia /Japonia /Włochy (SALA ARTE)
16:15 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:45 

IO

(86') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
17:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (SALA KAMERALNA)
18:15 

Niewierna

(116') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:30 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:35 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:35 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
18:45 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:20 

Paryż, 13 dzielnica

(106') - Francja (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
20:35 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:45 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)

04.10.2022 - wtorek


14:20 

Simona

(91') - Polska (SALA ARTE)
14:30 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:30 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
15:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
15:05 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
16:00 

ENNIO

(150') - Belgia /Holandia /Japonia /Włochy (SALA ARTE)
16:10 

Niewierna

(116') - Francja (SALA KLUBOWA)
16:15 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
16:45 

IO

(86') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
17:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (SALA KAMERALNA)
18:10 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
18:30 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
18:30 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:35 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:45 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
20:35 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
20:45 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)

05.10.2022 - środa


11:40 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)
12:10 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
12:15 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
12:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
14:00 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA ARTE)
14:00 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
14:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
14:00 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
14:30 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
15:40 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
15:40 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
16:10 

Johnny

(119') - Polska (SALA KAMERALNA)
16:15 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
16:40 

Niewierna

(116') - Francja (SALA ARTE)
17:15 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
17:30 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
18:15 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
18:40 

Simona

(91') - Polska (SALA ARTE)
19:00 

IO

(86') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
20:00 

ENNIO

(150') - Belgia /Holandia /Japonia /Włochy (SALA KLUBOWA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:30 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:45 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)

06.10.2022 - czwartek


14:30 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
15:00 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
15:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
15:05 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (AUDIOWIZUALNA)
15:10 

Simona

(91') - Polska (SALA ARTE)
16:16 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:45 

IO

(86') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:50 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
17:00 

Tedi i szmaragdowa tablica

(90') - Hiszpania (SALA KAMERALNA)
18:15 

Niewierna

(116') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:30 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:35 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:40 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
18:45 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
20:30 

ENNIO

(150') - Belgia /Holandia /Japonia /Włochy (SALA ARTE)
20:35 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
20:45 

Nie martw się, kochanie

(123') - USA (AUDIOWIZUALNA)

07.10.2022 - piątek


14:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
14:40 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
15:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
15:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
16:15 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:30 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (SALA STUDYJNA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:00 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
17:50 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
18:15 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:30 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
18:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
19:30 

Ania

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:40 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
21:00 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)

08.10.2022 - sobota


11:20 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
12:10 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
12:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
12:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:50 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
13:00 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
14:30 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
14:40 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
15:00 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
15:20 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:30 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:30 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
16:40 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:00 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA ARTE)
17:15 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
18:20 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA STUDYJNA)
18:45 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
19:00 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:00 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
19:15 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:35 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:40 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
21:00 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

09.10.2022 - niedziela


11:30 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
11:40 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
11:50 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
12:30 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:50 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
12:50 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
13:10 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:30 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
14:45 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
14:50 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA KLUBOWA)
14:50 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
14:50 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
15:20 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
16:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:50 

Simona

(91') - Polska (SALA ARTE)
16:50 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:00 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:05 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
17:40 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
18:30 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA ARTE)
18:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:40 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
18:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
20:20 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA KLUBOWA)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:30 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:55 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

10.10.2022 - poniedziałek


14:40 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
15:00 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
15:00 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
15:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:40 

Johnny

(119') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:00 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
17:00 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
17:10 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
18:15 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
18:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
18:55 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:10 

Ania

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:50 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

11.10.2022 - wtorek


12:45 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
14:50 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
15:00 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
15:10 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
15:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
16:40 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
17:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
17:00 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
17:10 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:15 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
18:50 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
19:00 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
21:10 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)

12.10.2022 - środa


11:05 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
12:10 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
12:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
12:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
13:00 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
13:10 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
13:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
13:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
14:50 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
15:00 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
15:00 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
15:20 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
16:30 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
16:35 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
16:50 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
17:00 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)
17:00 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA ARTE)
18:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
18:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
18:50 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
19:00 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
19:00 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:35 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
20:40 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:45 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:50 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)

13.10.2022 - czwartek


12:45 

Johnny

(119') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
14:50 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (SALA KAMERALNA)
15:00 

Diana. The Princess

(109') - Wielka Brytania (AUDIOWIZUALNA)
15:10 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
15:20 

Zobacz Anioła

(90') - USA /Polska /Włochy (SALA ARTE)
15:30 

Mama Mu wraca do domu

(63') - Szwecja (SALA KLUBOWA)
16:40 

Simona

(91') - Polska (SALA KLUBOWA)
17:00 

C'mon C'mon

(110') - USA (SALA ARTE)
17:00 

Serce dębu

(80') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
17:00 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA KAMERALNA)
17:10 

IO

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
18:15 

Pasażerowie nocy

(141') - Francja (SALA KLUBOWA)
18:40 

Paryż Pani Harris

(115') - Francja (AUDIOWIZUALNA)
18:50 

Syndrom Hamleta

(85') - Polska /Niemicy (SALA ARTE)
18:50 

Ania

(86') - Polska (SALA STUDYJNA)
19:00 

Miłość na pierwszą stronę

(1') - Polska (SALA KAMERALNA)
20:15 

Vortex

(142') - Francja /Belgia /Monako (SALA KLUBOWA)
20:20 

Dziewczyny

(100') - Finlandia (SALA ARTE)
20:30 

Bilet do raju

(104') - USA (SALA STUDYJNA)
20:45 

Apokawixa

(110') - Polska (AUDIOWIZUALNA)
21:10 

IO

(86') - Polska (SALA KAMERALNA)

14.10.2022 - piątek


20:30 

Wenecja - awangarda bez granic

(92') - Włochy/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)

15.10.2022 - sobota


18:30 

Silent Twins

(113') - Polska /Wielka Brytania /USA (SALA STUDYJNA)
20:30 

Wenecja - awangarda bez granic

(92') - Włochy/Wielka Brytania (SALA KAMERALNA)

16.10.2022 - niedziela


16:30 

Silent Twins

(113') - Polska /Wielka Brytania /USA (SALA STUDYJNA)

Repertuar

Wydarzenia

Kino

Rezerwacja biletów
Kupujesz bilet online? Możesz okazać go na telefonie, przed wejściem na salę

Szkoła w kinie
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej

e-Kino Charlie
Zaproœ Kino Charlie do domu

25 lat Kina Charlie
Tani poniedziałek
Œroda i Niedziela Seniora
Happy Hour
Charlie Kocha Kobiety
Klub Charliego
Filmowy box świąteczny
Sens życia

Cinergia

Ania Movie Charlie

Open Cinema
www.OpenCinema.pl
Zapraszamy do współpracy przy
organizacji kina letniego
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UŁ

Łódź Kreuje

Subwencja
pfr


Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 oraz 6.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A.

pisf

Copyright 2022 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka RODO / Polityka Cookies