Drogi Widzu, podczas świadczenia usług przetwarzamy dostarczane przez Ciebie dane zgodnie z naszą Polityką RODO. Kliknij aby dowiedzieć się jakie dane przetwarzamy, jak je chronimy oraz o przysługujących Ci z tego tytułu prawach. Informujemy również, że nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Podczas korzystania ze strony pliki cookies zapisywane są zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych oraz wyłączyć obsługę plików cookies, informacje jak to zrobić przeczytasz tutaj i tutaj. X



II FESTIWAL ANIMACJI "REANIMACJA" 2005
ANIMATED FILM FESTIVAL "REANIMACJA" 2005
15-17 kwietnia 2005 r., Kino Charlie
15-17 April 2005, Charlie Cinema
15-17 avril 2005, Charlie Cinema


  Wstęp   Plakat   Program   Filmy konkursowe   Bloki konkursowe   Regulamin

Sylwetki Jurorów   Organizatorzy   Formularz zgłoszeniowy   Poprzednia edycja

Zwycięzca tegorocznej edycji


  Statute   Poster   Jury Members   Aplication Form   Previous Edition


  Intro   Affiche   Reglement   Formulaire d'Application   Edition précédente



Filmy konkursowe

LpTYTUŁ ORYG.AUTORSZKOŁA/ PRODUCENTKRAJROK PROD.DŁUGOŚĆ FILMUTECHNIKA ANIMACJI
1100 tysięcy jednakowych miastPaweł KrupeckiSzkoła Wyższa Milu CollegePOLSKA2004/ 20055.773D, całość wykonana w programie Cinema 4D
2AITVARIAna Oleinik, Vytautas JokubonisVISUAL DREAMS COMPANYLITWA20045.00Animacja 3D
3AIM, THEDamian NenowPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20044.17Animacja rysunkowa
4ANIMA ARTMirosław WróblewskiPolicealne Studium Plastyczne ANIMA-ARTPOLSKA2003/20045.00Animacja klasyczna
5ANUNNAKIDaria KopiecPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20043.30Lalka - film przestrzenny
6BAŁWANY Aleksandra Popińska (ENTROPIA)Galeria Entropia POLSKA20042.02Lalka - plastelina
7BEKLucette Brauneil Luster Productions HOLANDIA200412.00Rysunek
8BRZYDKIE KURCZĄTKOArtur ZawiszaLegnickie Centrum KulturyPOLSKA20033.15Lalka
9BULLOXPaul Sheehy National Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20045.103D
10COLD PURSUITConor RyanNational Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20043.302D
11CO Z NICH WYROŚNIE?Artur ZawiszaLaterna Magica - LegnicaPOLSKA  Animacja przedmiotów
12DEJA VUPaulina MajdaPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20054.50Komputer, technika 2D, zdjęcia
13DOCTOR ON CALLJoe ShortallNational Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20045.102D Flash
14DR PILLStephanie BeaugrandAcademy of Media Arts - KoloniaNIEMCY20046.15Pixilation
15EKOSENKOTKAAgnieszka PaszkiewiczAgnieszka PaszkiewiczPOLSKA20056.37Animacja komputerowa
16ELEKTROSTONKAJustyna Stefańczyk i Ewa JaworskaSTONKAPOLSKA20041.33Animacja komputerowa Flash
17ESPIONMateusz Staniszew Mateusz StaniszewPOLSKA20046.46Animacja komputerowa
18EU/07Paweł CharustaGaleria Entropia we WrocławiuPOLSKA20041.00Wycinanka
19FALLENDaniil CharmsPeter KabothNIEMCY20045.533D
20FALL STUDIES 2Gabriel PielkeFilmakademie Baden-WuerttembergNIEMCY20044.10Technika poklatkowa
21FILM, ŻE MUCHA NIE SIADAMichał PoniedzielskiPWSFTviTPOLSKA20042.03Animacja komputerowa
22FIREWALLAgnieszka KwaśniewiczAgnieszka KwaśniewiczPOLSKA20041.003D
23FLOSS, DASJan Thuring Filmakademie Baden-WuerttembergNIEMCY20049.29Stop motion i CGI
24FREDRIKSONMaciej RynkiewiczPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20043.30Animacja komputerowa
25FRUSTRATU: HERZLEIDTomasz Popakul POLSKA20045.22Animacja komputerowa 3D
26GRA W PIŁKĘFilip Fert i Piotr HerlaP. Herla - ASP KatowicePOLSKA20042.17Poklatkowa
27HOPLITAMieszko Karnas (ENTROPIA)Galeria ENTROPIAPOLSKA20041.00Kreskówka
28HORAMAAnna Maria KlikowiczPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20054.00Różne
29HRAJoanna KożuchFilm & TV Faculty VSMUSŁOWACJA20049,00Rysunek
30ICH DWOJEMarta StróżyckaPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20033.00Animacja przestrzenna - lalka
31ILUZJE KUCHENNEAgnieszka Grandowicz POLSKA20051.30Animacja przedmiotów, poklatkowa..
32JESIEŃDominik WawrzyniakPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20042.30Wycinanka i rysunek pod kamerą
33KORNIKIKrzysztof KrzysztofASP WarszawaPOLSKA20046.07FLASH
34KOSZMARNA NOC Michał Jodko (ENTROPIA) Galeria ENTROPIA POLSKA 20044.10Lalka - plastelina
35LAY DOWNAgnieszka WilkDanmarks DesignskoleDANIA20034.30Malarstwo I rysunek pod kamerą, wycinanka
36LITTLE GREEN MANBalazs Zoltan, Szabo Zenko TimeaUNIVERSITATEA TIBISCUSRUMUNIA20048.003D
37LUKAS CRANACHKrzysztof KrzysztofASP WarszawaPOLSKA20032.48FLASH
38ŁYŻKAMateusz JarmulskiPWSFTviT - Łódź POLSKA20044.003D
39MARCHING FOR MOTHER MEUSETies PoethCinema AvantHOLANDIA20032.00 Clay Animation
40MATHILDAOliver StephanAcademy of Media Arts - Kolonia NIEMCY20047.303D
41MUSZTRAHenryk LehnertAKF „CHEMIK“POLSKA20044.04Klasyczna, rekwizyty
42NA SZNURKACHBarbara SzewczykPWSFTViT w ŁodziPOLSKA20043.00Lalkowa
43ONA I ONKamila WilczakLegnickie Centrum KulturyPOLSKA20033.15Rysunek i wycinanka
44PAN I PIES Marcin Orzechowski, Aleksander Pieta, Maciej Drozd Marcin Orzechowski, Aleksander Pieta, Maciej DrozdPOLSKA20041.223D
45PANTA RHEIBożena DzierwaWSF AFAPOLSKA20041.00Klasyczna
46PEŁNIA PUSTKIAnna CywińskaPWSFTViT w ŁodziPOLSKA 20043.40Animacja komputerowa
47POLSUPAHAleksander WasilewskiEuropejska Akademia Sztuk - Warszawa POLSKA20052.35Animacja komputerowa, Flash
48PROGRAM: WOJNY GWIEZDNE Mikołaj Golema (ENTROPIA)Galeria ENTROPIA POLSKA20041.00Wycinanka
49PRZEDBIEGIDorota KobielaASP w WarszawiePOLSKA20044.14Animacja komputerowa 2D
50PUCKER UPCiara McCleanNational Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20047.152D Flash
51PUK PUKBożena DzierwaWSF AFAPOLSKA20050.42Klasyczna
52PUPPETHOTELMeike Fehre, Sabine Dully NIEMCY20057.30Animacja lalkowa
53RITTERSCHLAGSven MartinFilmakademie Baden-WuerttembergNIEMCY20036.58CGI
54ROCK BANDAna OleinikVISUAL DREAMS FACTORYLITWA20051.00Animacja 3D i wideo
55RUCH MOTYLAMiron BłockiMiron BłockiPOLSKA20055.003D
56SANCTIFYWiesława Ruta POLSKA20052.32Animacja rysunkowa przy pomocy komputera
57SLOWLOOPAgnieszka WilkDanmarks DesignskoleDANIA20042.52Malarstwo pod kamerą, wycinanka, malarstwo digitalne, 2D
58SŁONECZNE MIASTECZKOAndrzej GosienieckiStudio Mansarda - PoznańPOLSKA200510.00Rysunek
59SMILE!Aleksander WasilewskiEuropejska Akademia Sztuk - Warszawa POLSKA20043.47Flash
60SNOWBODYKai Pannen Animation School - HamburgNIEMCY20048.00Animacja klasyczna
61SPACEREKAleksandra Popińska (ENTROPIA)Galeria ENTROPIAPOLSKA20041.00Kreskówka
62STEBLA TRAVYJana Slovenska-SzaboovaFilm & TV Faculty, VSMNSŁOWACJA200310.00Rysunek na szkle
63SUPER SUPER MANMiso UhrinFilm & TV Faculty, VSMNSŁOWACJA20049.00Rysunek
64SZACHYJakub WróbelProspekt - Atelier POLSKA20051.57Poklatkowa
65ŚWIEŻO MALOWANE Mieszko Karnas (ENTROPIA)Galeria EntropiaPOLSKA20043.00Lalka
66TELEWIZORJulia Junosza-SzaniawskaASP w WarszawiePOLSKA20042.14Animacja tradycyjna i program Flash
67TOGTHAAlan O’CuilinnNational Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20047.152D
68TROUBLE IN PARADISE Shane CollinsNational Film School - IADT, Irlandia IRLANDIA20044.553D
69TUTAJ I TUTAJMagdalena OsińskaPWSFTViT w ŁodziPOLSKA 20043.15Lalkowa
70UWAGA!!! WYPADKI!!!Karo Mróz (ENTROPIA)Galeria EntropiaPOLSKA20041.00Lalka
71WADJoris Oprinsil Luster ProductionsHOLANDIA20034.30Rysunek
72WAITING FOR A RAIN Łukasz Urbanowski Primitive Vibtations Films POLSKA20034.00Klasyczna, 3D
73W KUCHNIAgnieszka Grandowicz-POLSKA20043.44Animacja przedmiotów
74W POSZUKIWANIU WERTYKALNEGO HORYZONTUSTONKA (Justyna Stefańczyk i Ewa Jaworska)STONKAPOLSKA20044.40Animacja komputerowa Flash
75WOJNA ŚWIATÓWPiotr MilczarekPWSFTViTPOLSKA20044.20Animacja komputerowa
76WRITING ABOUTSharon RosenthalCamera Obscura School of ArtIZRAEL20045.402D
77WŚCIEKLIZNAJacek CzapnikUniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuPOLSKA20045.00Rysunek
78VOUS REVEZ/VOUS NE REVEZ PAS Alexander PeterhaenselAlexander PeterhaenselNIEMCY200430.003D
79ZASUKANECSpela CadezAcademy of Media Arts, KoloniaNIEMCY20046.45Lalkowa

Repertuar

Rezerwacja online

19.08 - niedziela
20.08 - poniedziałek
21.08 - wtorek
22.08 - środa
23.08 - czwartek
25.08 - sobota
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Wydarzenia

23 sierpnia, godz. 19:30
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: DOGMAN
25 sierpnia, godz. 19:00
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: LATO
lipiec-sierpień 2018
KINO W SAMO POŁUDNIE
lipiec-sierpień 2018
SEANSE PORY LETNIEJ
PREMIEROWE FILMY W LETNIEJ ODSŁONIE

lipiec – sierpień 2018
KUPON ZNIŻKOWY DO KINA CHARLIE
lipiec - sierpień 2018
FILMOWE PÓŁKOLONIE W KINIE CHARLIE
20 - 23 września 2018
FESTIWAL FILMU IRLANDZKIEGO 2018
maj - sierpień 2018
Szemrany. 5 lat komiksu \"Gazety Mysłowickiej\"
15 sierpnia, godz. 19:30
POKAZ PRZEDPREMIEROWY Z WO | LOVELING
15 sierpnia 2018
ŚRODA SENIORA: PATRYK| ZIMNA WOJNA | RODZINY SIĘ NIE WYBIERA | MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN |ODNAJDĘ CIĘ
16 sierpnia 2018, godz. 22:00
HAPPY HOUR: Odnajdę Cię
5 - 6 września 2018r.
2 DNI Z 15. EUROPEJSKIM FESTIWALEM FILMOWYM INTEGRACJA TY I JA
22 - 27 września 2018r.
5. FESTIWAL FILMOWY KINO DZIECI | KU NOWEJ PRZYGODZIE

Inne wydarzenia

Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia