Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]



II FESTIWAL ANIMACJI "REANIMACJA" 2005
ANIMATED FILM FESTIVAL "REANIMACJA" 2005
15-17 kwietnia 2005 r., Kino Charlie
15-17 April 2005, Charlie Cinema
15-17 avril 2005, Charlie Cinema


  Wstęp   Plakat   Program   Filmy konkursowe   Bloki konkursowe   Regulamin

Sylwetki Jurorów   Organizatorzy   Formularz zgłoszeniowy   Poprzednia edycja

Zwycięzca tegorocznej edycji


  Statute   Poster   Jury Members   Aplication Form   Previous Edition


  Intro   Affiche   Reglement   Formulaire d'Application   Edition précédente



BLOKI KONKURSOWE ReANIMACJA 2005


BLOK 1 - PIĄTEK, 15 KWIETNIA, GODZ. 19.45
1.ANIMA - ARTMirosław WróblewskiPolska5'
2.FALLEN Daniil CharmsNiemcy5:53
3.UWAGA ! WYPADKI! Karol MrózPolska1'
4.MATHILDAOliver StephenNiemcy7:30
5.HALOKacper ShikeliPolska5'
6.SANCTIFYWiesława RutaPolska2'32
7.PUPPET HOTELMeike Fehre, Sabine DullyNiemcy7:30
8.PUK PUKBo DzierwaPolska0:42
9.PUCKER UPCiara McCleanIrlandia7:15
10.DÉJA VUPaulina MajdaPolska4:50
11.SMILE!Aleksander WasilewskiPolska3:47
12.SLOWLOOPAgnieszka WilkDania2:52
13.ZASUKANECSpela CadezNiemcy6:45
 
BLOK 2 - SOBOTA, 16 KWIETNIA, GODZ. 14.00
1.RUCH MOTYLAMiron BłockiPolska5'
2.PEŁNIA PUSTKIAnna CywińskaPolska3:40
3.MUSZTRAHenryk LehnertPolska4:04
4.LITTLE GREEN MANBalazs Zoltan
Szabo Zenko Timea
Rumunia8'
5.EU/07Paweł ChrustaPolska1'
6.COLD PURSUITConnor RyanIrlandia3:30
7.TUTAJ I TUTAJMagdalena OsińskaPolska3:15
8.SZACHYJakub WróbelPolska1'
10.W KUCHNIAgnieszka GrandowiczPolska3:44
11.FRUSTRATU:HERZLEIDTomasz PopakujPolska5:22
12.100 TYS. JEDNAKOWYCH MIASTPaweł KrupeckiPolska6'
13.WADJoris OprinsHolandia4:30
14.BRZYDKIE KURCZĄTKOArtur ZawiszaPolska3:15
15.VOUS REVEZ/VOUS NE REVEZ PASAlexander PeterhaenselNiemcy30'
 
BLOK 3 - SOBOTA, 16 KWIETNIA, GODZ. 20.00
1.EKOSENKOTKAAgnieszka PaszkiewiczPolska6:37
2.PAN I PIESMarcin Orzechowski
Aleksander Pięta
Maciej Drozd
Polska1:22
3.BULLOXPaul SheehyIrlandia5:10
4.NA SZNURKACHBarbara SzewczykPolska3'
5.WRITING ABOUTSharon RosenthalIzrael5:40
6.KORNIKIKrzysztof KrzysztofPolska6:07
7.FALL STUDIES 2Gabriel PielkeNiemcy4:10
8.STEBLA TRAVYJana SzaboovaSłowacja10'
9.ŁYŻKAMateusz JarmulskiPolska4'
10.POLSUPAHAleksander WasilewskiPolska2:35
11.FILM, ŻE MUCHA NIE SIADAMichał PoniedzielskiPolska2:03
12.FIREWALLAgnieszka KwaśniewiczPolska1'
13.DR PILLStephenie BeaugrandNiemcy6:15
14.SPACEREKAleksandra PopińskaPolska1'
15.WOJNA ŚWIATÓWPiotr MilczarekPolska4:20
16.KOSZMARNA NOCMichał JodkoPolska4:10
17.ONA I ONKamila WilczakPolska3:15
18.WAITING FOR A RAINŁukasz UrbanowskiPolska4'
19.CO Z NICH WYROŚNIE?Artur ZawiszaPolska3:06
20.TOGTHAAlan O'CuilinnIrlandia7:15
 
BLOK 4 - NIEDZIELA, 17 KWIETNIA, GODZ. 12.00
1.MARCHING FOR MOTHER MEUSETies PoethHolandia2'
2.ŚWIEŻO MALOWANEMieszko KarnasPolska3'
3.TELEWIZORJulia Junosza - SzaniawskaPolska2:14
4.LAY DOWNAgnieszka WilkDania4:30
5.GRA W PIŁKĘFilip Fert, Piotr HerlaPolska2:17
6.LUCAS CRANACHKrzysztof KrzysztofPolska2:48
7.ILUZJE KUCHENNEAgnieszka GrandowiczPolska1:30
8.ANUNNAKIDaria KopiecPolska3:30
9.PANTHA RHEIBo DzierwaPolska1'
10.SNOWBODYKai PannenNiemcy8'
11.ELEKTROSTONKAJustyna Stefańczyk
Ewa Jaworska
Polska1:33
12.RITTERSCHLAGSven MartinNiemcy6:58
13.JESIEŃDominik WawrzyniakPolska2:30
14.ROCK BANDAna OleinikLitwa1'
15.SUPER SUPERMANMiso UhrinSłowacja9'
16.BEKLucette BrauneHolandia12'
17.DOCTOR ON CALLJoe ShortallIrlandia5:10
18.PRZEDBIEGIDorota KobielaPolska4:14
 
BLOK 5 - NIEDZIELA, 17 KWIETNIA, GODZ. 14.00
1.SŁONECZNE MIASTECZKOAndrzej GosienieckiPolska10'
2.BAŁWANYAleksandra PopińskaPolska2:02
3.ICH DWOJEMarta StróżyckaPolska3'
4.DAS FLOSSJan ThuringNiemcy9:29
5.PROGRAM: WOJNY GWIEZDNEMikołaj GolemaPolska1'
6.W POSZUKIWANIU WERTYKALNEGO HORYZONTUEwa Jaworska
Justyna Stefańczyk
Polska4:40
7.HÓRAMAAnna Maria KlikowiczPolska4'
8.TROUBLE IN PARADISEShane CollinsIrlandia4:55
9.ESPIONMateusz StaniszewPolska6:46
10.AITVARAIAna Oleinik
Vytautas Jokubonis
Litwa5'
11.FREDRIKSONMaciej RynkiewiczPolska3:30
12.HRAJoanna KożuchPolska9'
13.THE AIMDamian NenowPolska14:17
14.WŚCIEKLIZNAJacek CzapnikPolska5'

Repertuar

Rezerwacja online

18.01 - czwartek
19.01 - piątek
20.01 - sobota
21.01 - niedziela
22.01 - poniedziałek
23.01 - wtorek
24.01 - środa
25.01 - czwartek
27.01 - sobota
30.01 - wtorek
31.01 - środa
12.02 - poniedziałek
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Wydarzenia

12 lutego 2018
ŁÓDZKA PREMIERA Z UDZIAŁEM TWÓRCÓW: POMIĘDZY SŁOWAMI
od 12 stycznia 2018
POKAZY FILMU: IGNACY LOYOLA
18 stycznia 2018 r, godz. 22:00
HAPPY HOUR: Cicha noc
24 stycznia 2018 r.
ŚRODA SENIORA: IGNACY LOYOLA/ KOBIETY MOJEGO ŻYCIA/ TWÓJ VINCENT/ THE FLORIDA PROJECT/ GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR
25 stycznia 2018
SPECJALNY POKAZ PRZEDPREMIEROWY DLA KLAS PONADGIMNAZJALNYCH POŁĄCZONY Z DYSKUSJĄ: JESZCZE NIE KONIEC
25 stycznia 2018 r, godz. 22:00
HAPPY HOUR: Party
26 stycznia 2018
POKAZ PRZEDPREMIEROWY: TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI
26 stycznia - 1 lutego 2018
NAJLEPSZE POLSKIE 30'
30 stycznia, godz. 20:00
CHARLIE KOCHA KOBIETY: PLAN B
31 stycznia, godz. 19:00
POKAZ PRZEDPREMIEROWY Z DKF WYSOKIE OBCASY: HAPPY END
29 stycznia - 4 lutego, godz. 10:00
FERIE ZIMOWE W KINIE CHARLIE
2 lutego - 15 lutego 2018
POKAZY FILMU: NIEMIŁOŚĆ

Inne wydarzenia

Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia