Ta strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]



PRZEGLĄD FILMÓW DOKUMENTALNYCH Z WASZAWSKIEGO FESTIWALU FILMÓW ŻYDOWSKICH
25 kwietnia - 4 maja 2004 r., kino Charlie


Program   Opisy filmów   Laureaci

PROGRAM: (wstęp wolny)


25 kwietnia (niedziela)

"The Story of the Birckenau Boys", Rich Newberg, USA, 49 min
"Skarb z ulicy Fabrycznej", Beata Hyży-Czołpińska, Polska, 20 min
"Z gorącego serca Żegota", Zofia Kunert, Polska, 30 min

26 kwietnia (poniedziałek)

"Finding Pictures", Benjamin Geisler, Niemcy, 106 min
"Miałam szczęście", Piotr Bartecki, Polska, 24 min

27 kwietnia (wtorek)

"Hiding and Seeking: Faith and Tolerance After the Holocaust", Menachem Daum Oren Rudavsky, USA, 86 min
"Mur", Paweł Jurga, Polska, 18 min

28 kwietnia (środa)

"Lista Sendlerowej", Michał Dudziewicz, Polska, 44 min
"Odloty są cenne", Grzegorz Fedorowski, Polska, 26 min
"Trudne pojednania", Andrzej Falber, Polska, 45 min

29 kwietnia (czwartek)

"Samuel Bak - sztuka mówienia o niemożliwym", Rob Cooper, USA, 55 min
"Tratwa muzykantów pomiędzy Nowym Jorkiem a Sejnami", Małgorzata Sporek-Czyżewska, Polska, 26 min
"Natan Gross - Tango", Jerzy Ridan, Polska, 32 min



Prezentacja laureatów Warszawskiego Festiwalu Filmów Żydowskich: (wstęp wolny)


30 kwietnia (piątek)

Odnalezione obrazy (godz. 15.40)

1 maja (sobota)

"Gra w chowanego" (Hiding and seeking) - ZŁOTY FENIKS (godz. 16.10)

2 maja (niedziela)

"Ostatni świadek" + "Dawid" (godz. 15.30)

3 maja (poniedziałek)

"Maskotka" (The Mascot) + "Ud" (godz. 16.30)

4 maja (wtorek)

"Opowieści Kantora" (A Cantor's Tale) (godz. 17.00)

Repertuar

Rezerwacja online

24.04 - wtorek
25.04 - środa
26.04 - czwartek
07.05 - poniedziałek
08.05 - wtorek
09.05 - środa
10.05 - czwartek
11.05 - piątek
12.05 - sobota
13.05 - niedziela
18.05 - piątek
19.05 - sobota
20.05 - niedziela
25.05 - piątek
26.05 - sobota
27.05 - niedziela
Repertuar godzinowy

Filmy w repertuarze



Wydarzenia

PLAKATOBRANIE!
od 20 kwietnia 2018
POKAZY PREMIEROWE: NIE JESTEM CZAROWNICĄ
od 20 kwietnia 2018 r.
POKAZY PREMIEROWE: TAM GDZIE MIESZKA BÓG
22 kwietnia 2018
NIEDZIELA SENIORA: Tam gdzie mieszka Bóg/Pół na pół/ Twarz/Lato 1993/ Nigdy Cię tu nie było
24 kwietnia 17:30 ; 26 kwietnia 17:30
POKAZY SPECJALNE: NAJLEPSZE POLSKIE 30' VOL. 2
25 kwietnia 2018 r.
ŚRODA SENIORA: WYSPA PSÓW/PÓŁ NA PÓŁ/TWARZ/TAM GDZIE MIESZKA BÓG/ DZIEWCZYNA WE MGLE
25 kwietnia godz.19:00
POKAZ PRZEDPREMIEROWY Z DKF WYSOKIE OBCASY: 120 uderzeń serca
26 kwietnia 2018, godz. 21:30
HAPPY HOUR: Nigdy Cię tu nie było
7 maja 2018
UROCZYSTE OTWARCIE 9. PRZEGLĄDU NOWEGO KINA FRANCUSKIEGO POŁĄCZONE ZE SPOTKANIEM FILOZOFICZNYM: 120 UDERZEŃ SERCA
CINERGIA: OUT OF THE BOX

7-13 maj 2018
9. PRZEGLĄD NOWEGO KINA FRANCUSKIEGO
CINERGIA: OUT OF THE BOX

16 i 23 maja 2018
V ŁODZKIE SENIORALIA W KINIE CHARLIE
POKAZY SPECJALNE FILMÓW: KATYŃ. OSTATNI ŚWIADEK | NASZE NAJLEPSZE WESELE

18-20 maja 2018 r.
WEEKEND Z MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY 2018
25-27 maja 2018
24. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO: WIOSNA FILMÓW

Inne wydarzenia

Kinekspert

www.architektum.pl

ADS







Purpose



www.zak.lodz.pl






Copyright 2000 © Kino Charlie - Wszelkie prawa zastrzeżone - Projekt i wykonanie CharlieWebmedia